Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burçların Aşk Uyumu
#1

Onunla Ne kadar Uyumlusun ?

KOÇ
Koçlar sevgiye çok önem verir. İlişkilerinde son derece kıskançtır. Sevdiğini kimseyle paylaşmak istemez. Aşk hayatında otoriter bir karaktere sahiptir. Koç burçlarının duygusal anlamda iyi anlaştığı burçlar yay ve aslandır. Yay burcu: Bu iki ateş grubu, aşk mıknatısları gibidir. Konuşmaya devam ettikleri sürece, cennette yapılan bir eşleşme gibiler! Aslan burcu: Birbirleriyle sanki çok uzun zamandır tanışıyorlarmış gibi bir uyumu hemen yakalarlar. Bu ilişki; heyecanlı, hareketli, tutkulu, gürültülü, göz alıcı, eğlenceli ve canlı olacaktır.

torreau.jpg
BOĞA
Boğa, aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve gerçekten de sevgiliyi mitolojik bir model olarak temsil eder. Boğa burçları en çok başak ve oğlak uyumludur. Başak burcu: Bu iki burcun ortak birçok noktası vardır ve birbirlerini anlarlar. Özellikleri, değerleri ve sevgilerini paylaşıyorlar. Mükemmel! Oğlak burcu: Aşk, hayranlık, saygı ve anlayış. Bir araya geldiklerinde ve birbirlerini yakından tanıdıklarında, rahatlamanın ne anlama geldiğini öğrenecekler. 
g%C3%A9meaux.jpg
İKİZLER
İkizler, çok yaratıcı ve oldukça sosyaldirler. İlişkileri heyecan vericidir. Bir ikizleri tanımak gerçekten heyecan verici bir deneyim!  İkizler burcunun en uyumlu olduğu burçlar: terazi ve kovadır. Terazi burcu: Bu iki hava grubu arasında iyi bir anlayış var. Birliği uyumlu tutmak için çok çalışıyorlar. Kova burcu:  Hayat, onları nereye götürürse götürsün, birlikte yürüyebilirler. Sihirli bir bağlantı!
cancer.jpg
YENGEÇ
Yengeç,duygusal gücü ve derinliği ile romantik ve şefkatli bir burçtur. Yengeç uyumluluğunun duygusal güven ve inanç ile çok ilgisi vardır. Yengeç burçlarının uyumlu olduğu burçlar; balık ve akreptir. Balık burcu: Bu iki burcun bir araya gelmesi, ruhların olumlu bir buluşmasıdır. Farklı kazanım ve yaşam tarzı hedeflerine rağmen bu iki burcun ortak duygusal derinliği onların çok tatmin edici bir ilişki kurmasını sağlayabilir. Akrep burcu: Ortaya çıkan ilişki iki duygusal olarak yoğun burcun enerjilerini bir araya getirir. İlişkilerinde tutkulu ve güçlü olmak için büyük bir potansiyele sahiptirler. İyi bir çekim!
 
ASLAN
Aslan, herkesin dikkat merkezi olmayı her zaman seviyor. Kendi merkezi için de her zaman birisine ihtiyaç duyar.  Eğer bulursa bütün sevgisini vereceği bir sevgilisi olur. Aslan burçlarının uyumlu olduğu burçlar: koç ve yaydır. Koç burcu: Koç ve Aslan bir aşk olayında bir araya geldiğinde, kıvılcımlar tutuşacak! Bu ilişkide çok hareket var. Son derece uyumludurlar ve güçlü bir takım oluşturabilirler. Yay burcu: Sonuç genellikle havai fişekler! Her iki burç da dinamik ve hayatı sonuna kadar yaşar. İkisi de sıcak, karizmatik ve büyüleyici; insanlar bu çiftin yaydığı enerjiden hoşlanıyor.
 
vierge.jpg
BAŞAK
Başak burçları çalışkan ve pratik olmalarıyla bilinirler. Seçici Başak, yüksek standartlarını bir kenara ittiğinde aşk onun için kaçınılmaz.  Yalnız kalmaktansa birinin kalbine yerleşmek ister Başak.  Başak burçlarının uyumlu olduğu burçlar: boğa ve oğlaktır. Boğa burcu: Bu iki toprak burçlarının ortak birçok noktası vardır ve birbirlerini anlarlar. Boğa, Başak’ın hızlı zihnini takdir ederken, Başak Boğa’nın gücünü ve bağlılığını beğenir. Oğlak burcu: Başak ve oğlak akıllı bir ilişki oluştururlar. Başak burcu Oğlak’ın sezgisini ve detaylara olan ilgisine hayranlıkla gösterirken, Başak Oğlak’ın özveri ve yoğunluğuna tapıyor. Birlikte sıkı sıkıya bağlı sağlam bir birlik oluşturuyorlar!
 
balance.jpg
TERAZİ
Terazi burçları, barışçıl ve adil olmalarıyla bilinirler. Uyum ve denge onlar için çok önemlidir. Kendini ve karşısındaki sürekli tartar, en doğru ve en uygun adımı atmaya çalışır. Yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Terazi burçlarının duygusal anlamda iyi anlaştığı burçlar kova ve ikizlerdir. Kova burcu: Terazi ve Kova birleştiğinde, çok enerjik, coşkulu bir ilişki oluştururlar. İkisi de yaşamlarında kısıtlayıcı etkilerden nefret ederler. Çok iyi anlaşıyorlar. Çünkü benzer yaşama stiline sahipler. Bu ilişkinin durağan olması mümkün değil! İkizler burcu: İkisi de entelektüel çıkarlara ve zihinsel çevikliğe dayalı büyük bir ilişkiden hoşlanırlar. İkizler, Terazi'nin dengesini çok sever ve Terazi her zaman konuşkan, zeki İkizler tarafından eğlendirilir. Terazi sanat ve güzelliği sever, İkizler bir fikrin güzelliğini sever, emin olun bunlar birbirinden uzak şeyler değil…
scorpion.jpg
AKREP
Akrepler tutkulu ve iddialı insanlardır. Her şartta doğruyu söyleyebilme becerisi ile tanınırlar. Duyguları deneyimlemek ve ifade etmek için yaşarlar. Akrep burçları balık ve yengeçle uyumludur. Balık burcu: Onların uyumu muhteşemdir. Bu eşler birbirlerinin akıllarına ve kalplerine keskin bir bakış açısı getirirler. Bu bir uyum ve tatmin ilişkisidir. Sevgileri kalıcıdır. Yengeç burcu: Ortaya çıkan ilişki iki duygusal olarak yoğun burcun enerjilerini bir araya getirir. Yengeç ve Akrep, ilişkilerinde tutkulu ve güçlüdür. Birlikte olduklarında odadaki sıcaklık artmaya eğilimlidir!
sagittaire.jpg
YAY
Yay burcu, ideallerine bağlı iyimser bir burçtur. Aşk hayatlarında daima sıcakkanlı, romantik ve ateşlidirler. Özgür yapıdadırlar.  Yay burçları koç ve aslanla uyumludur. Koç burcu: Birbirlerinin iyimser hayat görüşlerini gerçekten anlıyorlar. Sorunları nadirdir. İyi olan şey, her ikisi de hızlı bir şekilde affedebilir ve unutabilir. Kin tutmak için zamanları yok! Aslan burcu: İkisi de sadık ve birbirlerine adanmışlar. Her ikisinin de sınırsız enerjisi var ve son derece uyumludurlar. Harika bir çift olabilirler.
capricorn.jpg
OĞLAK
Oğlak burçları, güçlü yapıları ve sorumluluk sahibi olmalarıyla bilinirler. Oğlak burcunun uyumlu olduğu burçlar oğlak ve başaktır. Oğlak burcu: Kişisel ve paylaşılan sorumluluklarını yerine getirme konusundaki kararlılıklarıdır. Güçlü bir ilişki ve sağlam sürecek şekilde inşa edildi. Her biri gülmeyi hatırladığı sürece, bu başarılı bir ilişki olacaktır. Başak burcu: Onlarınki akıllı bir ilişkidir. Sağlam bir ilişki, her zaman ve sonsuza kadar birlikte!
verseau.jpg
KOVA
Kovalar insancıllığı ile bilinir. Kova burcu insanları genellikle çevresindeki insanlara yardım etmek için hareket eder. Ayrıca özgürlüğüne de âşıktırlar. Kova burçlarının en uyumlu olduğu diğer burçlar ikizler ve terazidir. İkizler burcu: İkizler fikirlere âşıktır ve vizyoner kova bunlarla doludur. Her ikisi de bağımsızlıklarına düşkündürler. Birbirlerini çok derin bir seviyede anlarlar. Terazi burcu: Bu ikisi aynı dili konuşuyor. Doğal sevgili ve takım arkadaşlarıdır. Onların başarıları ve sevgileri, çok başarılı bir ilişki kurmalarını sağlar.
poisson.jpg
BALIK
Balık insanları hassas ve sezgiseldir. Balık burcu insanlarının çoğu duygusal insanlardır. Balık burçlarının en uyumlu oldukları diğer burçlar yengeç ve akreptir. Yengeç burcu: Her ikisi de su grubu olan bu iki burcun doğal ve güzel bir ruhsal bağlantı var. Hayat boyu sürecek ruh aşkı! Akrep burcu: Nefes kesen; aşk, tutku ve romantizm. Güçlü bir cazibe ve bağlantı!
 bambaSk'a  Heart

Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: Sukunet , Sukunet , Mel , Mel , Mihrimah , Mihrimah
Sponsor Reklam


Anahtar Kelimeler

Burçların Aşk Uyumu, Burçların Aşk Uyumu indir, Burçların Aşk Uyumu Videosu, Burçların Aşk Uyumu online izle, Burçların Aşk Uyumu Bedava indir, Burçların Aşk Uyumu Yükle, Burçların Aşk Uyumu Hakkında, Burçların Aşk Uyumu nedir, Burçların Aşk Uyumu Free indir, Burçların Aşk Uyumu oyunu, Burçların Aşk Uyumu download


Anahtar Kelimeler

Burçların Aşk Uyumu, Burçların Aşk Uyumu indir, Burçların Aşk Uyumu Videosu, Burçların Aşk Uyumu online izle, Burçların Aşk Uyumu Bedava indir, Burçların Aşk Uyumu Yükle, Burçların Aşk Uyumu Hakkında, Burçların Aşk Uyumu nedir, Burçların Aşk Uyumu Free indir, Burçların Aşk Uyumu oyunu, Burçların Aşk Uyumu download


Anahtar Kelimeler

Burçların Aşk Uyumu, Burçların Aşk Uyumu indir, Burçların Aşk Uyumu Videosu, Burçların Aşk Uyumu online izle, Burçların Aşk Uyumu Bedava indir, Burçların Aşk Uyumu Yükle, Burçların Aşk Uyumu Hakkında, Burçların Aşk Uyumu nedir, Burçların Aşk Uyumu Free indir, Burçların Aşk Uyumu oyunu, Burçların Aşk Uyumu download


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Burçların bilinçaltı korkuları VisaL 0 89 02-07-2020, Saat: 11:58
Son Yorum: VisaL

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi