Sponsor Reklam
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son çektiğin fotoğraf

resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim
 bambaSk'a  Heart

Ara
Teşekkür Edenler: CcNarNia , CcNarNia
Hiç ‘nohut, kuru fasulye, üzüm, buğday, pirinç, şeker bir araya gelse ne de güzel bir tatlı olur’ diye düşünür müydünüz? Ben düşünmezdim. Hatta ‘tatlının içinde kuru fasulyenin, nohudun ne işi var?’ bile diyebilirdim. Ve böyle diyerek, aşurenin tarifsiz lezzetinden mahrum kalırdım. Hayat da biraz böyle galiba… Nohutlar, kuru fasulyeler var etrafımızda. Gaz yapıyorlar bize, şişkinlik veriyorlar. Onlarla birlikte olunca ‘off şiştim’ diyesimiz geliyor, daralıyoruz, bunalıyoruz. Soda içip, bünyemizden atmak için uğraşıyoruz. Sonra buğdaylar var. Suyla yan yana gelince kasım kasım kasılan, şişim şişim şişinenler. Her şeyin en iyisini bilen, her işi en iyi yapan, kendine toz kondurmayıp, üstümüzü başımızı toza bulayanlar var. Bir de pirinçler var. Nasıl da cömert ve bereketliler. Ellerinin değdiği yere bereketli sevinçler taşıyorlar. Ve üzümler, kayısılar, incirler… Hayata güzel bir tat emanet eden insanlar. Onlardan da var hayatın içinde… 

Hani bir söz var ya ‘biz birlikte güzeliz’ diye. Bence de öyle. Hatta biz birlikte ‘aşureyiz’ ? 

resim

resim
 bambaSk'a  Heart

Ara
Teşekkür Edenler: Mihrimah , Mihrimah
Sponsor Reklam

Anahtar Kelimeler

En son çektiğin fotoğraf, En son çektiğin fotoğraf indir, En son çektiğin fotoğraf Videosu, En son çektiğin fotoğraf online izle, En son çektiğin fotoğraf Bedava indir, En son çektiğin fotoğraf Yükle, En son çektiğin fotoğraf Hakkında, En son çektiğin fotoğraf nedir, En son çektiğin fotoğraf Free indir, En son çektiğin fotoğraf oyunu, En son çektiğin fotoğraf download

Anahtar Kelimeler

En son çektiğin fotoğraf, En son çektiğin fotoğraf indir, En son çektiğin fotoğraf Videosu, En son çektiğin fotoğraf online izle, En son çektiğin fotoğraf Bedava indir, En son çektiğin fotoğraf Yükle, En son çektiğin fotoğraf Hakkında, En son çektiğin fotoğraf nedir, En son çektiğin fotoğraf Free indir, En son çektiğin fotoğraf oyunu, En son çektiğin fotoğraf download

Anahtar Kelimeler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi